Hírek
2011. Október 07. 14:13, péntek |
Külföld
Forrás: HírTV
Döbbenetes reakcióhullámot váltott ki

Az Apple-alapító Steve Jobs halálhíre minden idők legnagyobb online reakcióhullámát váltotta ki. Egy másodperc alatt 10 ezer bejegyzést írtak az egyik, csiripelésről ismert közösségi portálon.
Olyan eseményeket utasított maga mögé a rangsorban, mint az amerikai énekes Beyonce gyermekáldásáról, vagy a női foci-vb-n aratott Japán győzelemről szóló hírt. Osama bin Laden halálát 5 ezren kommentálták másodpercenként.
Tavaly egyébként átlagosan 600 rövid bejegyzést tettek közzé egy másodperc alatt, százzal többet, mint Michael Jackson 2009-es haláláról. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:31, szerda | Külföld
Amerikai különmegbízott: Putyin tartós békét szeretne
Meggyőző volt a múlt heti találkozó Vlagyimir Putyin orosz államfővel, lehetőség látszik az orosz-amerikai kapcsolatok átformálására és az orosz elnök végül kimondta, hogy a tűzszüneten túl tartós békét szeretne
2025. Április 14. 07:46, hétfő | Külföld
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna ameri
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna amerikai használatáról és a kínai befolyás visszaszorításáról.
2025. Április 12. 07:46, szombat | Külföld
Hszi Csin-ping: a vámháborúnak nincs győztese
2025. Április 12. 07:43, szombat | Külföld
Fehér Ház: Donald Trump különmegbízottja közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyinnal a tűzszünet előmozdítása érdekében
Az amerikai elnöki különmegbízott Oroszországban közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyin elnökkel az ukrajnai tűzszünet előmozdítása érdekében – közölte a Fehér Ház szóvivője pénteken.