Hírek
2017. Február 18. 11:35, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Idei rekordot döntött pénteken a határsértés

Rekordszámú bevándorló akart Magyarországra jutni pénteken: 235-en próbálták meg átlépni a határt, idén eddig a legtöbben - hangzott el az M1 aktuális csatorna szombat délelőtti híradójában.
A rendőrség honlapján elérhető tájékoztatás szerint pénteken az illegális migránsok a magyar-szerb határon próbáltak bejutni az országba.
A rendőrök és a katonák 171 embert megakadályoztak abban, hogy illegálisan belépjenek az ország területére, 64 embert feltartóztattak és visszakísértek az ideiglenes biztonsági határzáron.
Az ország belső területén hét határsértőt fogtak el a rendőrök, egy ember ellen közokirat-hamisítás, egy további ellen embercsempészés miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban