Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2022. Április 10. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kijött a börtönből és újra megtette

Kijött a börtönből és újra megtette

Régi haragosát látogatta meg, miután frissen szabadult az az 51 éves férfi, aki korábbi szabadságvesztését is ugyanazon áldozat megtámadásáért kapta. Akkor is elfogták, most is elfogták a ceglédi rendőrök.

Néhány hete szabadult, ám nem sokáig élvezhette a rácsok nélküli életet a ceglédi férfi. Még mindig haragudott korábbi cimborájára, aki szerinte nem vigyázott élettársára, pedig rábízta, mielőtt bevonult volna. 2019-ben megkereste haragosát, miután szabadult, számonkérte rajta, hogy nem óvta meg párját, aki időközben beteg lett és meghalt. Bosszúból egy székkel úgy megverte, hogy a sértett súlyos sérülésekkel került kórházba. A férfit elfogták, elítélték, legutóbb most március közepén szabadult – közölte a rendőrség.

A düh azonban a távol töltött évek alatt sem csillapodott. Otthonában április 6-án szó nélkül nekiesett, ököllel csépelte, majd rugdosta a fölre rogyott sértettet. Csak a szerencsén múlt, hogy nem tört el semmije, de későbbi rosszulléte miatt mentő vitte kórházba a feldagadt arcú és sajgó végtagú áldozatot.

A ceglédi rendőrök a visszaeső támadót elfogták, őrizetbe vették. Beismerte, haragszik áldozatára és bosszúból esett neki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban