Hírek
2021. Április 24. 08:36, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Pislogni sem hagytak időt - VIDEÓ

A Pest megyei rendőrök ellentmondást nem tűrő rajtaütéssel akasztottak meg egy kábítószerügyletet. A 29 éves eladó és a 49 éves vevő őrizetbe, a lefoglalt milliók és az anyag bűnjelraktárba kerültek.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság felderítői 2021. április 21-én délután egy gödöllői bútoráruház mögötti parkolóban, egy kocsiban zajló üzletkötés közben fogtak el egy nőt és egy férfit. Az egységek tagjai másodpercre pontosan összehangolták a műveletet, esélyt sem adva a menekülésre. A 29 éves isaszegi nőt és a 49 éves, gödöllői K. Józsefet, elfogták, a 250 ezer forintért gazdát cserélt, bruttó 114 grammnyi drogot és a pénzt lefoglalták – közölte a rendőrség.
Az autó után a kutatást az érintettek lakására is kiterjesztették. K. Bettina isaszegi lakásán bruttó 601 gramm növényi törmeléket, digitális mérleget, dohányőrlőt, nagyméretű tasakokat, 2,4 millió forintot és 25.920 eurót találtak.
A drogot grammonként 2.600-2.800 forintért árusító K. József otthonában bruttó 250 gramm növényi törmeléket, valamint három spanglit foglaltak le.
Egy másik csapat eközben Szadára autózott, ahol egy 49 éves férfi lakását fésülték át, ahonnan 404 ezer forint mellett 115,94 gramm marihuána került elő. A magát fogyasztónak valló férfi - elmondása szerint - 2020 nyara óta terjeszti is a kábítószert.
A 29 éves nő és K. József megtagadta a vallomástételt, a gyanúsítás ellen is panaszt tettek. A szakértői vizsgálat szerint a lefoglalt anyagok kábítószernek minősülnek, delta-9-THC hatóanyagot tartalmaznak.
A Pest megyei nyomozók a három elfogottat kábítószer-kereskedelem bűntettének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat. Velük szemben a további eljárást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre