Hírek
2015. Május 22. 16:58, péntek |
Sport
Forrás: Hajósi Miklós
Vaskó Dominik: Természetesen dobogó a cél!
Rövid interjú, Vaskó Dominik autóversenyzővel a Pünkösdi Oláh-Gumi Rallycross OB előtt.
Pünkösdkor újra felöltöd a tűzálló ruhát és rajthoz állsz az Oláh-Gumi Rallycross OB III. futamán.
Hogy áll a Peugeot 208-as kész lesz a versenyre?
A szörny? ... Jelenleg nem tudom. Nemrég a tesztelésen tönkrement a motorunk. Hatalmas összefogás és tényleg sok segítség után beszereztük az alkatrészeket így elvileg nekivágunk. Ez majd csak csütörtök éjjel derül ki.
Történt-e fejlesztés a Húsvéti verseny óta?
- Ha a motorra gondolsz, akkor igen. Viccelek. Apró még elmaradt dolgok, pl. digitális kijelzőt szereltünk még be.
Voltál-e esetleg tesztelni az autóddal valahol?
- Igen Máriapócson, de sajnos sokat nem tudtunk vezetni. Erről videó is készült, ami megtekinthető a videó megosztón.
Milyen céllal vágsz neki a Pünkösdi Rallycross versenynek?
- Természetesen dobogó a cél. Remélem sikerül, én keményen fogok küzdeni érte.
Köszönöm a támogatóim segítségét: FUXTEC.hu, Antal Zoltán, a Szüleim.
Szurkoljunk közösen Dominak, a május 24-25-én Máriapócson megrendezendő Oláh-Gumi Rallycross OB-n!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 07:39, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém döntetlent játszott a negyeddöntő első meccsén
A Veszprém 26-26-os döntetlent játszott a német SC Magdeburg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai, első mérkőzésén.
2025. Április 24. 07:37, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - Az örökrangadó megnyerésével ismét az FTC lesz a Paks döntős ellenfele
A Ferencváros hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte a vendég MTK Budapestet a labdarúgó MOL Magyar Kupa szerdai elődöntőjében, így ismét a zöld-fehérek lesznek a címvédő Paks ellenfelei a fináléban.
2025. Április 23. 07:54, szerda | Sport
Magyar Kupa - A címvédő Paks az első döntős
A címvédő Paks jutott be elsőként a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, miután a keddi elődöntőben 2-1-re legyőzte a vendég Zalaegerszeget.
2025. Április 22. 07:58, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - Megismétlődhet a tavalyi döntő
Megismétlődhet a tavalyi finálé a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután a címvédő Paks és a Ferencváros is favoritként lép pályára a keddi, illetve szerdai elődöntőben.